Dedykowane aplikacje internetowe


Dokładnie analizujemy wymagania, projektujemy i implementujemy rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb. Nasze 10-letnie doświadczenie pozwala nam tworzyć zaawansowane aplikacje, które usprawnią procesy biznesowe w Twojej firmie. Będąc na rynku tak długo zdobyliśmy niezbędne doświadczenie w zakresie tworzenia od podstaw aplikacji biznesowych, które w konsekwencji nie tylko usprawniają przepływ informacji w firmach ale także pozwolą lepiej zaspokoić potrzeby Twoich klientów lub pracowników.


Aplikacje internetowe przyjazne użytkownikom.
Przejrzysty, prosty ale efektywny projekt interfejsu odgrywa kluczową rolę w ogólnym procesie tworzenia aplikacji internetowej. Następujące kluczowe aspekty są omawiane jeszcze przed rozpoczęciem przygotowania projektu graficznego, tj.: jakie są potrzeby użytkowników?, jakie są cele biznesowe aplikacji?, w jaki sposób aplikacja pomoże użytkownikom rozwiązać ich problemy?, itp.


Elastyczność i użyteczność
Wszystkie nasze aplikacje programowane są w językach obiektowych, co oznacza, że są elastyczne i łatwe w rozwijaniu. W naszej agencji pracują eksperci specjalizujący się w wielu technologiach. W procesie tworzenia autorskich aplikacji najważniejsze są dla nas: elastyczność i użyteczność budowanego narzędzia. Przed rozpoczęciem programowania dokładnie projektujemy strukturę bazy danych (MySQL lub PostgreSQL). Warto pamiętać, że aplikacje mają to do siebie, że rozwijają się. Z czasem dodawane są nowe funkcjonalności i moduły, dlatego kluczowe jest zapewnienie możliwości rozbudowy. Przed oddaniem projektu przeprowadzamy szereg testów, włączając w to testy bezpieczeństwa aby zapewnić, że finalny produkt będzie nie tylko funkcjonalny ale i w pełni bezpieczny.

Na nasze systemy zawsze udzielamy gwarancji i chętnie rozwijamy je o nowe funkcjonalności.
Zadzwoń do nas i poproś o szczegóły oferty i zapytaj o cenę.


Masz pytania, chcesz wiedzieć więcej - skontaktuj się z nami...
Email: biuro@iem.pl ; infolinia: +48 504-999-656


Infrastruktura | Centrum Danych | Jakość SLA | Laboratorium RDC
Copyright © 2001-2013 INTERMEDIA All rights reserved.
Web by. INTERMEDIA iem.pl | stat: 0
Regulamin | Polityka priv/cookies | Dla prasy | Kariera