Domeny internetowe
Oferujemy domeny polskie jak i międzynarodowe w bardzo niskich cenach. Takie ceny uzyskujemy dzięki współpracy z najlepszymi firmami rejestrującymi. Niektórzy uważają, że domeny światowe to coś lepszego od domen krajowych. Niekoniecznie. Owszem - mają niezaprzeczalny atut w postaci niższej ceny. Jeżeli jednak Twój serwis internetowy adresowany jest tylko i wyłącznie do mieszkańców Polski, domena *.pl może być korzystniejsza. Bierz np. pod uwagę, że nie wszystkie polskie wyszukiwarki indeksują domeny światowe. Czasem trzeba osobno zwracać się do administratorów takiej wyszukiwarki, by dodali stronę do bazy danych.


Utrzymanie domeny
Sam fakt zarejestrowania domeny, nie gwarantuje nam utrzymania naszej strony WWW. Jednym słowem, jeśli chcemy poza prawem posiadania i używania nazwy mieć także możliwość utrzymania własnego serwisu WWW, musimy zatroszczyć się o utrzymanie domeny.
Wybierając odpowiedni serwer wirtualny, będziemy mogli uruchomić stronę WWW pod własną domeną z własnym adresem poczty elektronicznej, np. biuro@nazwafirmy.pl

Masz pytania, chcesz wiedzieć więcej - skontaktuj się z nami...
Email: biuro@iem.pl ; infolinia: +48 504-999-656
Hosting wirtualny
Nasz hosting wirtualny i serwery fizyczne to najlepsze rozwiązanie, dla osób ktore zaczynają swoją przygodę w internecie, a także dla tych którzy mają już swoje strony i serwisy. Nasza firma, stara się zaoferować jak najlepszą cenę, stale uwzględniając interesy i bezpieczeństwo klientów. Nasze mechanizmy takie jak np. codzienna kopia zapasowa, uchronią Państwa zasoby przed utratą.
Serwery wirtualne to także, idealna opcja dla osób fizycznych i małych firm, które chą używać poczty pod własną domeną, postawić stronę www, lub używać serwera jako dysk.


Masz pytania, chcesz wiedzieć więcej - skontaktuj się z nami...
Email: biuro@iem.pl ; infolinia: +48 504-999-656Infrastruktura | Centrum Danych | Jakość SLA | Laboratorium RDC
Copyright © 2001-2013 INTERMEDIA All rights reserved.
Web by. INTERMEDIA iem.pl | stat: 0
Regulamin | Polityka priv/cookies | Dla prasy | Kariera