iem.Produkty

Rodzina produktów naszej firmy to kompleksowa oferta, która pozwala na wdrożenie zarówno samodzielnych produktów dedykowanych jak i ich pełnej integracji. Nasze produkty to rozwiazania idealnie dopasowane do Waszych potrzeb i oczekiwań, także finansowych oraz wizualnych...


STRONY
INTERNETOWE
Przygotowujemy profesjonalne serwisy internetowe dostosowane do specyfiki branży Klienta. Doświadczenie oraz śledzenie najnowszych trendów web design pozwala nam na kreację innowacyjnych oraz czytelnych witryn. Kierujemy się obraną przez firmę identyfikacja wizualną, proponujemy najnowsze rozwiązania technologiczne oraz niezawodne środki do sukcesu: estetyczne wykonanie, optymalną architekturę informacji oraz łatwą nawigację po treściach serwisu.
więcej...
E-COMMERCE
SKLEPY
INTERNETOWE
Od początku istnienia naszej agencji, zajmujemy się budowaniem aplikacji e-commerce rozumianymi jako funkcjonalne systemy sprzedaży internetowej czyli sklepy online. Ich charakterystyka to przede wszystkim indywidualna koncepcja, cel oraz dokładnie określona grupa docelowa. Budowane przez nas sklepy internetowe to nie tylko użyteczność i łatwość obsługi dla klientów, ale także dla właścicieli biznesu.
więcej...
SYSTEMY ZARZĄDZANIA
TREŚCIĄ CMS
Niemal każdy serwis internetowy wymaga zastosowania aplikacji do zarządzania treściami serwisu. Proponujemy proste i funkcjonalnie narzędzie, które zapewnia pełną edycję witryn internetowych pod kątem merytorycznym i graficznym oraz rozbudowę serwisu wg potrzeb Klienta. Ponieważ oferowany przez nas system CMS jest aplikacją autorską, mają Państwo gwarancję, że będzie to system stworzony dokładnie według Państwa potrzeb i oczekiwań.
więcej...
NARZĘDZIA DO
ZARZĄDZANIA CRM
Oferujemy naszym partnerom biznesowym zintegrowane narzędzie do zarządzania relacjami z Klientem. System CRM skutecznie automatyzuje oraz rozbudowuje proces komunikacji marketingowej, dzięki czemu powstaje więź z marką oraz lojalność grupy celu. Nasze systemy CRM dostosowujemy indywidualnie do potrzeb konsumentów. Relacje z Klientami podlegają ustrukturyzowaniu oraz segmentacji. Wzrasta zatem jakość obsługi oraz poziom zadowolenia Klienta.
więcej...
APLIKACJE
DEDYKOWANE
INTRANET
Oprogramowanie dostosowane do własnych potrzeb to wygoda prowadzenia firmy a czasem konieczna podstawa - ułatwienie zarówno komunikacji jak i zarządzania w biznesie. W każdym przedsięwzięciu znajdą się obszary, które dzięki dzisiejszej technologii mogą zostać usprawnione, a korzyści dzięki temu osiągane znacznie przewyższą ponoszone koszty. Tworzymy programy online wykorzystujące najnowsze rozwiązania w dziedzinie programowania sieciowego, śledząc nowości pojawiające się na rynku i podążając z duchem czasu.
więcej...
PROGRAMY DLA
FIRM ABAK
ABAK - OPROGRAMOWANIE DLA FIRM
Sprzedaż / Zakópy / Magazyn / Księgowość
Oprogramowanie zbudowane jest i pracuje w oparciu o najnowsze technologie informatyczne. Są to 32 bitowe aplikacje pracujące w środowisku Windows. Graficzny interfejs użytkownika proponowany przez nas oferuje komfort typowy dla aplikacji Windows. Baza danych zgodna z SQL, najnowocześniejszym, bezobsługowym i wydajnym serwerem, zapewnia bezpieczeństwo danych.
więcej...

Masz pytania, chcesz wiedzieć więcej - skontaktuj się z nami...
email: biuro@iem.pl
infolinia: +48 504-999-656

Infrastruktura | Centrum Danych | Jakość SLA | Laboratorium RDC
Copyright © 2001-2013 INTERMEDIA All rights reserved.
Web by. INTERMEDIA iem.pl | stat: 0
Regulamin | Polityka priv/cookies | Dla prasy | Kariera