Webdesign / Projektowanie stron internetowych

Strony internetowe to obecnie najskuteczniejsze narzędzie promocji firmy, produktu lub osoby. Obecnie trudno wyobrazić sobie nowoczesna firmę która nie posiada swojej strony www.

Odpowiednio skonstruowana strona internetowa pozwala budować pozytywny wizerunek firmy (produktu, osoby), umacniać go a także korygować.

Odpowiednio zaprojektowana strona www pozwala dotrzeć do szerokiego grona odbiorców. Profesjonalna strona internetowa jest przede wszystkim skuteczną drogą kontaktu z potencjalnym klientem.

Tworzenie stron internetowych stanowi jedną z głównych pozycji w naszej ofercie. Naszym klientem są głównie firmy z sektora dużych i średnich przedsiębiorstw - firmy te wiedzą już że strona www może przełożyć się na realny zysk.


Proces tworzenia stron internetowych to wbrew pozorom niezwykle złożony i skomplikowany szereg czynności. Aby stworzyc stronę odpowiadającą oczekiwaniom Klienta musimy przede wszystkim zapoznac się możliwie jak najszerzej z Jego wymaganiami. W tym celu analizujemy zakres Jego działalności oraz wszystkie czynniki mające wpływ na Jego pracę. Dzięki dobremu poznaniu Klienta możemy zaoferować mu najbardziej optymalne i efektywne rozwiązania.

Pierwszym etapem prac jest przygotowanie przez nasz zespół projektów graficznych. Przedstawimy Państwu nasze propozycje rozwiązań graficznych z uwzględnieniem poszególnych podstron serwisu. Projekt graficzny zawiera wszystkie przekazane przez Klienta wytyczne, sugestie oraz materiały.

Nieodłącznym elementem każdej firmy jest odpowiednie logo, znak, dzięki któremu firma będzie rozpoznaalna. Jeżeli macie już Państwo swoje logo to wykorzystamy je projekcie graficznym. Jeżeli nie – stworzymy je dla Was.


Po zaakceptowaniu projektu graficznego (i ewentualnie projektu logo) rozpoczniemy realizowanie witryny od strony technicznej. Programiści zajmą się zakodowaniem serwisu na potrzeby Internetu z wykorzystaniem najnowszych technologii i wszystkich zasad odpowiedniej optymalizacji kodu. Dzięki temu nasze strony są zgodne z obowiązującymi standardami, co sprawia, że poprawnie wyświetlają się we wszystkich aktualnych przeglądarkach internetowych. Witryny są przygotowywane tak, by czas ich ładowania był możliwie jak najkrótszy.

Możliwe jest również wdrożenie systemu CMS (ang. Content Managment System) umożliwiającego zarządzanie zawartością serwisu przy pomocy inuicyjnych i prostych w obsłudze narzędzi.

Po zakończeniu prac technicznych pozostaje już tylko umieszczenia strony na serwerze. Naszym Klientom oferujemy bezpłatne wdrożenie strony na naszych serwerach.

Opcjonalną czynnością jest pozycjonowanie strony, które pozwala znaleźc się w czołówce wyników w popularnych wyszukiwarkach . Pozycjonowanie pozwala dotrzec do szerokiej grupy odbiorców szukających firm za pomocą wyszukiwarki.


Masz pytania, chcesz wiedzieć więcej - skontaktuj się z nami...
Email: biuro@iem.pl ; infolinia: +48 504-999-656
STRONY INTERNETOWE CENNIK

Budowa kosztorysu strony internetowej to wielowymiarowy proces rozpoznania potrzeb, określenia grupy docelowej, preferencji potencjalnych internautów, oraz zoptymalizowanie ich pod kątem użytecznosci dla właściciele. Od strony komponentów pomocnym będzie poniższa lista modułów, pozwalająca zorientować się Państwo w elementach składowych ostatecznego kosztu.

Skontaktuj się z naszą agencją
infolinia: +48 504-999-656
email: biuro@iem.pl

Infrastruktura | Centrum Danych | Jakość SLA | Laboratorium RDC
Copyright © 2001-2013 INTERMEDIA All rights reserved.
Web by. INTERMEDIA iem.pl | stat: 0
Regulamin | Polityka priv/cookies | Dla prasy | Kariera