INFORMACJE O NAS I PROFILU DZIAŁANIA

Firma INTERMEDIA została powołana do życia w 2001 roku. Od początku działalności realizujemy strategię rozwoju, opartą na podnoszeniu kwalifikacji zespołu oraz angażowaniu się w coraz bardziej skomplikowane zadania.

Rozpoczynając od prostych projektów dla małych podmiotów, zdobyliśmy zaufanie dużych firm i instytucji ogólnokrajowych, w tym instytucji zaufania społecznego.

Priorytetem dla prowadzonych działań, jest satysfakcja i spełnienie oczekiwań klienta osiągane poprzez profesjonalną realizację stawianych zadań.

Działalność naszej firmy koncentruje się na kreacji - webdesign, a także technologiach internetowych - hosting i innowacje programistyczne. Działamy również w obszarach e-consultingu, e-marketingu, e-commerce, a także multimediów oraz reklamy.

O Państwa zaufanie zabiega grupa najwyższej klasy programistów, grafików, artystów plastyków oraz specjalistów do spraw marketingu, zorientowanych na skuteczną realizację zadań.

Zapraszamy do współpracy!


Wiedza:
Połączenie wiedzy na temat technologii informacyjnych z kreatywnością rozwiązań i nowoczesną stylistyką graficzną, gwarantują kompetentną realizację zadań o najwyższym stopniu złożoności.
Kadra:
Realizując zasadę ścisłego podziału zadań, zespół naszej agencji współtworzą graficy komputerowi, programiści oraz specjaliści ds. marketingu. W powstających projektach owocuje to połączeniem wysokiej estetyki wykonania oraz użyteczności i funkcjonalności rozwiązań.
Zespół:
Stworzony zespół pozwala na optymalną organizację działań od etapu analizy potrzeb klienta i zdefiniowania strategii przez wdrożenie, aż po rozwój projektu.

Infrastruktura | Centrum Danych | Jakość SLA | Laboratorium RDC
Copyright © 2001-2013 INTERMEDIA All rights reserved.
Web by. INTERMEDIA iem.pl | stat: 0
Regulamin | Polityka priv/cookies | Dla prasy | Kariera