INFORMACJE PRASOWE
Tekst z dnia 25-10-2011


Agencja Interaktywna INTERMEDIA w Raciborzu już od ponad dziesięciu lat dostarcza kompleksowe rozwiązania z dziedziny nowoczesnych technologii internetowych. Wachlarz usług i doświadczenie oraz jakość realizowanych pomysłów, plasują firmę w ścisłej czołówce w regionie przedsiębiorstw kreatywnych, pomysłowych, czyli najlepszych w branży.


Pracownicy agencji tworzą zespół, który radzi sobie z każdym zleceniem. Dzięki temu na koncie INTERMEDIA | iem.pl znalazło się ponad 200 zrealizowanych wdrożeń i wcielonych w życie projektów. Projektowanie stron internetowych, kreowanie wizerunku marki w internecie, tworzenie aplikacji, realizacja sesji zdjęciowych, to tylko najważniejsze z usług, które znaleźć można w ofercie firmy. Poza tym INTERMEDIA specjalizuje się w tworzeniu multimediów oraz składu dtp i druku wielkoformatowego w technologii solwenowej. Agencja jest również producentem zdobywającego coraz większe rzesze zadowolonych użytkowników - systemu CMS oraz systemów sprzedaży online (sklepy internetowe).

Misją agencji jest efektywne, a zarazem efektowne wspieranie rozwoju instytucji i przedsiębiorstw, wykorzystując potencjał drzemiący w reklamie, marketingu i promocji głównie na bazie internetu i najnowszych technologii IT. W naszej agencji pracują jedynie specjaliści w swoich dziedzinach, co sprawia, iż warto, a nawet trzeba powierzyć projekty w ich ręce. Agencja interaktywna INTERMEDIA | iem.pl doskonale odnajduje się na rynku i służy pomocą nawet najbardziej wymagającemu Klientowi.


INTERMEDIA / www.iem.pl / infolinia: +48 504-999-656Materiały do pobrania:
Teks o firmie [ PDF ] - plik do pobrania
Logo INTERMEDIA [ CDR ] - plik do pobrania
Logo INTERMEDIA [ JPG ] - plik do pobrania
Logo INTERMEDIA [ TIF ] - plik do pobrania
Logo INTERMEDIA [ EPS ] - plik do pobrania

Materiały do pobrania:

Teks o firmie [ PDF ]
plik do pobrania

Logo INTERMEDIA [ CDR ]
plik do pobrania

Logo INTERMEDIA [ JPG ]
plik do pobrania

Logo INTERMEDIA [ TIF ]
plik do pobrania

Logo INTERMEDIA [ EPS ]
plik do pobrania


Infrastruktura | Centrum Danych | Jakość SLA | Laboratorium RDC
Copyright © 2001-2013 INTERMEDIA All rights reserved.
Web by. INTERMEDIA iem.pl | stat: 0
Regulamin | Polityka priv/cookies | Dla prasy | Kariera